Obrázky a fotografieArt Filter- foto editory - pro Android - a jejich rozlišení- kvalita fotek po úpravě

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Zdyk
Nové Androidě
Reputace: 0

Art Filter- foto editory - pro Android - a jejich rozlišení- kvalita fotek po úpravě

Příspěvek od Zdyk » sob 03. lis 2018 13:38:26

Zdravím, prosím o radu.
Stáhl jsem si do mobilu Xiaomi Redmi 4 A s Androidem / má foťák 13 MPIX /- Art Filter na úpravu fotek, které si fotím na cestách. Po úpravě - vložení do ART filtru - si vyberu nějaký malířský filtr - styl - a takto nově upravenou fotku, - si uložím do mobilu a pak jí stáhnu do počítače. Zarazila mě kvalita, z původní 13 MPIX originál fotky mám po úpravě přes filtr - nové menší rozlišení 696 x 520 / 96 DPI. Existují nějaké jiné foto filtry pro Android, které zachovají původní kvalitu fotek - 13 MPIX ? Pokud přes jiný program zvětším velikost takto upravené fotky - pixely - kvalita se mi nezlepší. Díky za odpověď. Zdyk.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 194
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Art Filter- foto editory - pro Android - a jejich rozlišení- kvalita fotek po úpravě

Příspěvek od ludekbrno » pát 09. lis 2018 20:35:51

Tak to je celkem logické, že zvětšením zmenšené fotky už nezískáš zpět původní kvalitu ;) podívej se pořádně v nastavení, jestli tam nemáš omezení výstupního rozlišení. Nebo není to třeba tak, že by to bylo omezení bezplatné verze? Já na jednoduché úpravy fotek používám Zoner photo studio. Najdeš na Play. ZPS zaručeně fotky nezmenšuje.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odpovědět

Zpět na „Obrázky a fotografie“