Tablet Arénanáhrada za nVidia Shield K1

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Noob
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 32GB stock Lolipop
Mobil 2 / ROM: Android One Xiaomi A1 64GB stock ROM
Tablet: Nexus 7 32GB 3G stock Lolipop
Tablet 2 / ROM: nVidia Shield K1 stock ROM

náhrada za nVidia Shield K1

Příspěvek od Noob » úte 12. úno 2019 9:21:23

Tak nějak plyne čas a zjišťuji, že tabletu dochází dech co se týká hrubého výkonu. Prostě náročnost obsahu stoupá a SW optimalizací to nejde moc řešit. Tablet pro mně není rozhodně náhradou NTB nebo počítače. Rozhodně je to pro mne herní konzole LA2R , WOTB , HS.... , čtečka knih a video přehrávač.

-aktuální HW
-nepotřebuji víc než FullHD
-pokud možno čistý Android, nebo možno nahradit za pro denní použití funkční custom ROM

Pokud procházím server GSMArena ono toho moc na trhu není . Teda vlastně vůbec nic není. Jako náhrada NVSK1 vychází leda Xiaomi Mi Pad 4 Plus nebo Huawei MediaPad M5 8 jenže.... ...obojí má jednu z nejhorších nástaveb na trhu, která nejde moc dobře vyštípat. K tomu Huawei ještě nemá 3,5 analog jack.

Je teď vůbec ta náhrada řešitelná , nebo to je patová situace která aktuálně nejde řešit?

Cleric
Kyborg
Reputace: 106
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6T Midnight black
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4

Re: náhrada za nVidia Shield K1

Příspěvek od Cleric » čtv 14. úno 2019 20:04:38

Řešil jsem přesně stejný problém a jako ty jsem nenašel žádné řešení. Na trhu prostě chybí zařízení s cenovkou do 10k, s čistým Androidem a šasi jako měl Shield tablet.

Na konec jsem musel sáhnout po Hurahey tabletu M5 8.4 který byl vizuálně nejvíc podobný Shieldu.

Ale těch mínusů, těch má opravdu spoustu. Být na trhu cokoliv s výbavou jako byl Shield, jen s 4GB RAM a vyšší kapacitou úložiště, letí Hurahey do popelnice.

Odpovědět

Zpět na „Tablet Aréna“