Aréna telefonůnáhrada za Honor 8

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
rusty333
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG L90

náhrada za Honor 8

Příspěvek od rusty333 » čtv 21. bře 2019 9:51:15

Ahoj, chystám se vyměnit stávají Honor 8 se kterým jsem byl spokojený, takže by byl logický krok vzít zase něco od Huawei/Honor, ale padl mi do oka Galaxy A50 u kterého se mi líbí čtečka otisků v displeji. Ale přijde mi že A50 je to nejlevnější co má čtečku v displeji a nenašel jsem k němu žádnou alternativu. Otázkou je jeho výkon protože bych byl nerad aby byl cpu pomalejší než v Honoru 8. Přechod na jiné prostředí by mi problém dělat nemělo, zvykám si rychle. Velikostně spíš něco jako ten Honor 8.

Nechystá se výhledově třeba nějaký podobný telefon? Na nákup nespěchám.
Případně se možná nechám přemluvit a nebudu se omezovat čtečkou v displeji. Celkem se mi líbí i LG G7 ThinQ.
Díky

Maximální rozpočet: 10 000,-

Místo nákupu: ČR

Předpokládané využití zařízení: prac. telefon, běžné používání, web, navigace, wifi hotspot, hry jen zřídka, na focení nepotřebuji extra kvalitu

Požadavek na značku: Neupřednostňuji

Mnou navrhované modely: Galaxy A50

Ostatní požadavky:
  • nějaké IP krytí potěší
  • čtečka otisků vepředu (v displeji)
  • bylo by fajn ale není podmínkou v této cenové kategorii - bezdrátové nabíjení
  • usb C, min. 64GB interní úložiště
  • baterku zásadně neřeším, po 2 letech mi můj Honor 8 do večera vydrží

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“