Android OSPřehrání hudby ze 2 reproduktorů (jack, BT) současně

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Johnsix95
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5

Přehrání hudby ze 2 reproduktorů (jack, BT) současně

Příspěvek od Johnsix95 » stř 08. kvě 2019 17:17:45

Zdravím,

mám 2 bluetooth reproduktory (X-mini 3 a JBL Charge 3) a chtěl bych přehrávat hudbu z obou reproduktorů současně. Bohužel bluetooth nedovoluje směrovat audio současně do 2 bluetooth zařízení najednou, proto bych chtěl jeden reproduktor připojit přes bluetooth a druhý přes jack.
I přes pátraní jsem ale nenašel možnost, jak přehrávat audio zároveň přes jack i bluetooth. Aplikace SoundAbout (a jiné) toto neumí. Vždy hraje pouze poslední připojené zařízení.

Na PC (Windows 10) používám VB-Audio VoiceMeeter a přehrávání hudby bluetooth + jack funguje. Pro android jsem zatím alternativní aplikaci nenašel.

Věřím, že musí existovat nějaká možnost. I vzhledem k tomu, že mám ROOT. Telefon: Samsung Galaxy S5, android 6.0.1.

Existuje tedy nějaká aplikace pro rootnutý telefon, která by toto uměla? Je případně jiná možnost?
Děkuji.

Papooch
Androiďák!
Reputace: 24
Typ mobilu / ROM: Samsung S5 Neo (Stock + Root)

Re: Přehrání hudby ze 2 reproduktorů (jack, BT) současně

Příspěvek od Papooch » stř 08. kvě 2019 18:17:25

To bude spíš limitace androidu než čehokoliv jinýho. SoundAbout umí minimálně přehrávat zvuk zároveň z reproduktoru i jacku zároveň, čekal bych, že bude umět zaráz i s bluetooth, ale očividně ne.
Každopádně taky jsem to zkoušel na počítači a nechápu, jak něco takovýho můžeš chtít, když zvuk z bluetooth repráčku je výrazně zpožděnej a rve to uši :D
Na poděkování slouží palec u příspěvku

Kiosk123
Androiďák!
Reputace: 6
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z3+
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S8
Rom: Stock ROM

Příspěvek od Kiosk123 » čtv 09. kvě 2019 6:51:21

Vlajkové lode od Galaxy S8 a vyssie majú zabudovanú funkciu Dual Audio, ktorá sluzi na prehravanie hudby v dvoch BT zariadeniach sucasne....

Mirda86
Moderátor
Reputace: 252
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Příspěvek od Mirda86 » čtv 09. kvě 2019 7:00:07

Ma to i Lg a je to vlastnost noveho BT 5.0 myslim. Ale to mu nejspis nepomuze...

Autor tohoto vlákna
Johnsix95
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5

Příspěvek od Johnsix95 » pon 20. kvě 2019 20:26:29

Děkuji za odpovědi a omlouvám se za delší dobu neaktivity. Bohužel, dual audio u S5 není, také jsem o něm četl. Nechce se mi kvůli stereu kupovat 2. JBL reproduktor, chtěl jsem využít ten, který mám doma.

Ono například ve Windows v programu VoiceMeeter jde nastavit i zpoždění jednotlivých zařízení. Škoda, že nejspíš tedy neexistuje podobná aplikace i na android.

Ještě si zkusím pohrát se SoundAbout, možná na něco přijdu. ;)

Odpovědět

Zpět na „Android OS“