Android OSGoogle a záloha

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jirbar
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 3
Mobil 2 / ROM: Stará Nokia
Tablet: NEXUS 7 2012, Lenovo Yoga 2 10"
Tablet 2 / ROM: Lenovo A3500-H 7", Smart TV Box CS918

Google a záloha

Příspěvek od jirbar » pát 17. kvě 2019 17:57:53

Po instalaci OS do tabletu jsem si chtěl nastavit zálohování. Fotky a další je snad zálohováno automaticky. Po zkušenostech jsem chtěl zálohovat Dokumenty. Podle návodu aplikace Fotky- Nastavení -Synchronizace - Zálohovat složky. Bohužel se mi tam žádná složka nezobrazuje.
Kde je problém.
Jednou jsem tam viděl složku Download. Tablet se nerosvítila obrazovka, šel do opravy. Jak ho opravili nevím. Přišel jsem o vše. Je v něm stejná poslední verze Android jako před tím, ale trochu jinak vypadá. Několikrát jsem provedl tovární nastavení. Zkoumal jsem odkud se berou aplikace které tam nemají být. Asi dvě hry Farma a další. Pak aplikace Mobile services a další z Mobile services. Nevím k čemu to je a jak se to tam dostalo. Ta první ani nejde odinstalovat.
V tabletu mám dva účty, pokud to nemá nějakou souvislost.
Doplňuji že po instalaci WhatsApp se mi nabídla k zálohování složka Images. Ovšem co jsem dělal, že jsem před tím tam viděl složku Download, to opravdu nevím. Zkusím do té složky něco stáhnout, zda to nebylo ono.

robertBA
Androiďák!
Reputace: 11
Typ mobilu / ROM: Y300
Rom: AOSP_MOD_209

Re: Google a záloha

Příspěvek od robertBA » pát 17. kvě 2019 20:24:53

Zobrazia sa ti len zložky v ktorých sú fotografie.

Autor tohoto vlákna
jirbar
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 3
Mobil 2 / ROM: Stará Nokia
Tablet: NEXUS 7 2012, Lenovo Yoga 2 10"
Tablet 2 / ROM: Lenovo A3500-H 7", Smart TV Box CS918

Re: Google a záloha

Příspěvek od jirbar » pát 17. kvě 2019 22:34:52

Díky. To byl ten zakopaný pes. Skutečně když ve složce Download je jedna fotografie, tak se zobrazila. Přemýšlím jak automaticky zálohovat i jiné dokumenty. Možnost Google disk. Vidím dva adresáře. My Driwe a Shader with me. Podadresáře My Driwe/Fotky Google a Shared with me/Q7 Google.
Ve všech něco je. Ty adresáře si udělal systém, ale jak se tam ty soubory dostaly, to opravdu nevím.
Ten Fotky je jasnej. Ostatní nevím.
Ještě se mi nabízí úložiště Drive od MobilSystems. To si asi vytvořil ten Office Suite nebo File Comander, když Office požadovali jeho instalaci.
Pro verze na 7 dnů. Jinak 800 Kč na rok. Nevím zda se to taky týká úložiště

Odpovědět

Zpět na „Android OS“