Obecně o Android hodinkáchfitbit alebo huawei?

Moderátor: Libb

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Mateari
Nové Androidě
Reputace: 0

fitbit alebo huawei?

Příspěvek od Mateari » stř 24. črc 2019 15:20:40

DObry den, mam Huawei telefon a chcem si objednat smartwatch. Pozerala som Fitbit aj Huawei pro alebo nejak tak. Nevie sa rozhodnut, ktore si kupit. Huawei su trocha lacnejsie ale neviem či sa daju kvalitovo porovnat s Fitbitom.. Neviete mi nejako pomoct? Npaisat +a - ku kazdemu?Som ochotna investovat do dobrych, o sumu tu nejde ale skor o to, ktore su lepsie.

Mirda86
Moderátor
Reputace: 258
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: fitbit alebo huawei?

Příspěvek od Mirda86 » stř 24. črc 2019 15:24:05

Jaky Huawei? Watch GT? Ty sem dostal k telefonu a sem rad ze sem je rychle strelil. Baterka super ale jinak nic neumi. Radsi bych sel do Samsungu... nebo toho Fitbit (neznam).

Autor tohoto vlákna
Mateari
Nové Androidě
Reputace: 0

Příspěvek od Mateari » čtv 25. črc 2019 11:18:50

aha,no samsung som nepozeral, ale pozriem urcite, dakujem !

sinco
Droid
Reputace: 28
Typ mobilu / ROM: LG G3-32GB EU Titan- android V30j
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9 , ofic. rom
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sinco » úte 03. pro 2019 20:17:45

Zdravím, objednal jsem Huawei Watch GT 2 46mm. Momentálně mám Fitbit Ionic a štve mě na nich že při příchozím hovoru často neukáží příchozí hovor na displeji, asi ztráta BT spojení. Dělají že nic. Občas se mě hodí vědět kdo volá, přijmout hovor hodinkami než mobilem, hovor jde přes HF. Pokud to někdy zafunguje a příjmu hovor pomocí hodinek tak ukončit už není jak, na displeji naskočí čas, tohle fitbít nezvládl. Doufám že u GT2 to bude fungovat spolehlivě. Bohužel přijdu o fitbit pay. Tohle používám často a u Huawei Watch GT 2 mě to bude sviňsky scházet. Jediný hlavní důvod proč zvažuji jestli přechod na nové watch nebude chybný krok. Výdrž na baterii by měl být podobný jako u Fitbit, asi týden. Možná u GT2 u chlup víc. Nejsem vášnivý sportovec, hodinky mám hlavně na notifikace, přečíst email, sms.....
Dá se přes hodinky zrušit notifikaci? Jako že je přečtena sms, email a pod. Telefon mám nastaven tak že opakuje zvukově notifikaci po nějakém čase několikrát po sobě, skleróza. Jedny starší watch to neuměly a byl to opruz. Přečetl jsem si sms na hodinkách a stejně jsem musel vzít telefon do pracek a tam tu sms otevřít znovu, abych se notifikace na tel. zbavil. Jak jsou na tom ciferníky, jsem vysazený na digi clock. Co jsem četl tak už jde tvořit vlastní ciferníky, jen se mě nepovedlo najít návod v cz. Angličtinu neovládám. Můžete mě někdo nasměrovat, rámcově jak složitá to je operace? Telefon mám Samsug galaxy S9. O samsung watch jsem uvažoval ale výdrž v lepším případě 3 dny je hnus. A po roce už to budou dny 2. Díky
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, SGS7,SGS9

Odpovědět

Zpět na „Obecně o Android hodinkách“