OnePlus 7 - obecná diskuzeTemperované sklo

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
myschovip
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7

Temperované sklo

Příspěvek od myschovip » sob 07. zář 2019 15:36:33

Ahoj,
ake pouzivate ochranne sklo na OP 7?
pouzivam UltimateShield https://www.ultimateshield.co.uk/collec ... -protector
ale je to sklo urcene pre OP 6T ktore je sice kompatibilne s OP7 ale cierny ram okolo mi trosku ukrojil z displeja, nie je to vela ale je to vidiet hlavne v spodnych rohoch
Vyrobcovia ako Nillkin, PanzerGlass alebo Spigen sice maju v ponuke skla pre OP7, ale su to iba premenovane skla pre OP 6T

sklo od Nillkin https://nillkin.org/smartphones-accesso ... 6013-h-pro sice nema cierny okraj ale po nasadeni na displej okraje skla nezasahuju po okraj displeja, sklo je este uzsie ako v pripade UltimateShield a nevyzera to pekne

mate teda nejaky tip na kvalitne sklo urcene primarne pre OP7?

aldabubo
Moderátor
Reputace: 41
Typ mobilu / ROM: Note 3 SM-N9005 AryaMod 8.3
Mobil 2 / ROM: SGS4 i9505 Omega v41
Tablet: Asus Transformer TF701
Kontaktovat uživatele:

Re: Temperované sklo

Příspěvek od aldabubo » ned 08. zář 2019 9:14:31

Nepoužívám žádné sklo, na zakřivené displeje už vůbec. Vždycky tam je někde nějaká (byť) maličká hrana, za kterou se drží špína a to úplně nesnáším. Sklo je gorila, takže odolné je dost. Při rozumném používání - nenosím s klíči v kapse a nepokládám displejem dolů - se mi nikdy žádný displej nepoškrábal. Když jsem kdysi sklo poprvé a naposledy měl na Samsungu, při pádu praskl displej tak jako tak, čili efekt nula. Pro nějaký lepší pocit snad raději fólii, ale doporučuji nic.
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert
SGS1 i9000 a SGS2 i9100 - základ Stock + CFrootKernel + Odin

Odpovědět

Zpět na „OnePlus 7 - obecná diskuze“