Ostatní tablety LenovoSložky Android aplikací

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
bluenite
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Asus MeMO Pad FHD10 ME302C-WH

Složky Android aplikací

Příspěvek od bluenite » pon 09. pro 2019 23:55:39

Na androidím tabletu potřebuji zkopírovat soubor do stejného programu (video přehrávač) jiného tabletu. Z toho prvního jsem ho exportoval normální cestou. V tom druhém za nic nemohu najít složku toho přehrávače, kam bych to měl umístit. Zkusil jsem to přes pc, nastavil zobrazování skrytých složek s tečkou. Poradí někdo, jak najít tu zatajenou složku programu? Souvisí s tím přístup k některým složkám? Oba tablety jsou bez rootu, oba Lenovo, Android 6.
Díky za každou radu
Petr

Papooch
Androiďák!
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Samsung S5 Neo (Stock + Root)

Re: Složky Android aplikací

Příspěvek od Papooch » úte 10. pro 2019 13:17:55

Co myslíš tím "exportoval normální cestou"? Pokud jsou to identické tablety s identickým androidem, měla by složka aplikace být na stejném místě.
Mohl bys taky napsat, o jakou aplikaci se jedná. Aplikace si data ukládají do /Android/data/<název_balíčku>.
Na poděkování slouží palec u příspěvku

Autor tohoto vlákna
bluenite
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Asus MeMO Pad FHD10 ME302C-WH

Příspěvek od bluenite » úte 10. pro 2019 23:39:13

Papooch píše:
úte 10. pro 2019 13:17:55
Co myslíš tím "exportoval normální cestou"? Pokud jsou to identické tablety s identickým androidem, měla by složka aplikace být na stejném místě.
Mohl bys taky napsat, o jakou aplikaci se jedná. Aplikace si data ukládají do /Android/data/<název_balíčku>.
"normální cestu" jsem myslel, že to nemusím řešit, protože soubor xxx.db mám. Jde o backup databázy iptv kanálů pro video přehrávač Wuffy Player, který používám delší dobu a ty kanály jsou pracně sesbírané a všechny funkční. Tento přehrávač má funkci exportu bookmarků kanálů. Chtěl jsem je importovat tedy do jiného tabletu, což jaksi nejde. V tom tabletu instaluji prográmek a pak zjišťuji, kde jsou jeho data, kam bych ten backup umístil. Vím, že standartně to je ta složka, viz nahoře. Ta tady ale není viditelná=přístupná. Nejspíš bez rootu není přístupná? První model je Lenovo Yoga Tab3 Pro a druhý je Tab3 10 Business, oba Android 6.

Papooch
Androiďák!
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Samsung S5 Neo (Stock + Root)

Příspěvek od Papooch » stř 11. pro 2019 10:16:27

Pokud má přehrávač funkci exportu bookmarků, přijde mi logický, aby měl i funkci importu, no ne?

EDIT:
Tak jsem si teda tu appku stáhl, abych to vyzkoušel. Tlačítko Export vytvoří backup v kořeni interního úložiště a tlačítko Import tento backup zpátky načte. (A dokonce i v případě, že ten soubor neexistuje, tak napíše "Import successful"). Potkal jsem teda i retardovanější způsoby backupu, ale podle mě by mělo stačit na tom druhým tabletu hodit ten soubor prostě do interního úložiště a kliknout na Import.
Na poděkování slouží palec u příspěvku

Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety Lenovo“