Samsung Galaxy WatchSamsung galaxy watch s LTE

Moderátor: Libb

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Blainik
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Samsung galaxy watch s LTE

Příspěvek od Blainik » pát 14. úno 2020 9:49:45

Zdravím,
byl jsem již rozhodnutý, že si chytré hodinky pořídím. Chtěl jsem je hlavně z důvodu, že jezdím na kole a nechci si s sebou brát mobilní telefon a mít to jako nouzovku, abych byl dostupný kvůli práci. Moje představa byla, že mám sim v telefonu, esim v hodinkách a v případě, že se od sebe tyto zařízení vzdálí (přeruší se bluetooth), tak se telefonáty přesměrují na hodinky - tzn. vypne se sim v telefonu, aktivuje se esim v hodinkách a hovory jdou na hodinky. Bohužel nelze mít (alespoň u nás) mít dvě simky a jedno číslo v případě, že máte takto udělanou kombinaci sim a esim (a i když máte dvě klasické sim a jedno číslo, tak jedno zařízení musí být vypnuté - nějaká priorita simky při zapnutí obou simek, to je u operátorů naprosto neznámý pojem). Kombinace sim a esim prostě nelze (obešel jsem všechny tři operátory, navíc O2 dělá esim jen pro apple). Jedině mít dvě mob. čísla a mít udělané přesměrování, což to svým způsobem řeší, ale přijde mi to jako primitivní řešení, nehledě k tomu, že musí být esim v hodinkách stále zapnutá (rychlejší vybíjení) a k tomu vám někdo může volat na esim v hodinkách, přestože máte mob. telefon u sebe.

Řešil jste někdy tento případ? Možná jsem jen rejpal, ale přijde mi, že žiju v roce 2000 :evil: :evil: :evil:

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Watch“