Reproduktory, sluchátka a handsfreeWiFi microfon a WiFi kamery orientovane na prenos a aktivaciu zvukom.

Moderátor: Libb

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
skorec
Stálý androiďák
Reputace: -3

WiFi microfon a WiFi kamery orientovane na prenos a aktivaciu zvukom.

Příspěvek od skorec » ned 16. úno 2020 12:25:03

Existuje nejaky lacny outdoor microfon ktory by vedel prenasat zvuk cez WiFi-LANku do androidu ?
Nenasiel som dokonca ani lacne kamery s moznostou aktivacie nahravania pri prekroceni nastavenej hodnoty zvuku - napr. 10 min po prekroceni nad uroven 50dB.

Autor tohoto vlákna
skorec
Stálý androiďák

Re: WiFi microfon a WiFi kamery orientovane na prenos a aktivaciu zvukom.

Příspěvek od skorec » pon 17. úno 2020 8:05:20

Noo vsetko/vselico uz vyrabaju/ponukaju ale zial WiFi zariadenie ktore nafoti/nahra info o tom kto/co a koli comu vyraba hluk alebo prekracuje/porusuje napr. nocny klud asi nie.

wallin
Robot
Reputace: 20
Typ mobilu / ROM: P4XL / A.10

Příspěvek od wallin » pon 17. úno 2020 19:28:30

jestli tě chápu správně, tak chceš mikrofón, který bude někde venku (třeba na zahradé v altánku) a když bude dělat soused bordel - třeba řezat cirkulárkou, tak aby se při zvuku trvajícím třeba více jak 10 minut a přesahujícím například 80 dB spustil přenos přes Wi-Fi do telefonu?

tohle mi zní spíše jak nějaké zabezpečovací zařízení, které bude asi docela drahé.

dufko
Droid
Reputace: 54
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10

Příspěvek od dufko » pon 17. úno 2020 20:30:56

Nie, on chce aby záznam trval 10 minút po zaznamenaní hluku. Napríklad sa zaregistruje buchot či rinčanie skla pri rozbití okna a následne chce 10 minút záznamu.

Autor tohoto vlákna
skorec
Stálý androiďák

Příspěvek od skorec » úte 18. úno 2020 5:43:22

dufko píše:
pon 17. úno 2020 20:30:56
Nie, on chce aby záznam trval 10 minút po zaznamenaní hluku. Napríklad sa zaregistruje buchot či rinčanie skla pri rozbití okna a následne chce 10 minút záznamu.
Ano ak sa v pristresku na zahrade prekroci nejaka uroven hluku/zvuku tal ma napr. 10 minut zaznamenavat zvuk a obrazky.
Notifikacia do telefonu samozrejme potesi a to aj koli tomu ze by som pripadne mohol nahravanie zvvuku a obrazkou rucne predlzit alebo skratit alebo zapnut/vypnut Infra prisvit. Samozrejme to zariadenie nesmie mat v sebe reproduktor ktory sa neda bezpecne vypnut aby ani nahodou neupozornilo o svojej pritomnosti. Inac povedane satci mi malo obrazkou ale musi mat kvalitny microfon alebo jack na externy mikrofon ktory sa da kalibrovat.

Aktivacia zvukom !!!

Autor tohoto vlákna
skorec
Stálý androiďák

Příspěvek od skorec » stř 26. úno 2020 8:06:21

Autor tohoto vlákna
skorec
Stálý androiďák

Příspěvek od skorec » čtv 27. úno 2020 11:10:14

Tak som si tu apku kupil a nainstaloval a cova sa to ai nasledovne:

1. Nevie to spustit nahravanie pri zhasnutej obrazovke telefonu
2. Neda sa nastavit uroven zvuku v dB pre spustenie nahravania a fotenia .
3. Neda sa nastavit ako dlho to ma nahravat video - neviem ci nahrava do blba - ale urcite viac ako 19min .
4. Pri mode fotenia sa da nastavit kolko obrazkou a v akom rozlyseni to ma spravit ( 1-10 alebo do blba ) po rozpoznani zvuk - moj odhad je asi 50 dB

No zial dnes uz nexistuju poriadne navody na pouzitie v ktorom si dam vyhladavat CTRL "F" sound-activation a nemusim teda citat/pozerat kvantum zbytocneho textu/videa.

Objednal som si aj tuto
https://www.zlavovyobchod.sk/najmensia- ... u-mini-8g/

kamerku kde aspon pisu ze sa nahravanie aktivuje pri prekroceni 60 dB.
Zial to ostatne a tiez velmi podstatne sa nedozviem az po vyskusani a teda je dost pravdepodobne ze skonci v kosi.

pozn.
Desinformacie a informacny smog a priblble video navody su velmi prospesne pre zvysovanie HDP a zvysovanie bohatstva bohatych ale nie su zial vobec prospesne pre zachranu planety.

Odpovědět

Zpět na „Reproduktory, sluchátka a handsfree“