Synchronizace - Zálohování - KontaktyHledám app se specifickým přístupem k instant sharing

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
VladoCZ
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy SII

Hledám app se specifickým přístupem k instant sharing

Příspěvek od VladoCZ » sob 23. kvě 2020 19:36:18

Nějaké app jsem vyzkoušel, ale je to jako hledat jehlu v kupce sena, napadlo mě, jestli někdo nebudete mít zkušenost.

Co hledám.
Do provozu, kde je potřeba často fotit produkty (třeba poškozené) hledám app, buď jestli to umí nějaký foťák, nebo nějaká galerie nebo nějaký jiný program.

Měl by ihned po vyfocení poslat data do nějakého síťového úližiště v lokální síti, které je přednastavené.
Ještě lepší funkčnost, kdyby se před focením dal nastavit název složky, která se vytvoří a do které se pak fotky nahrají, ale to chci asi moc.

Nehledám sdílení pomocí cloudu a pak to zase z cloudu v PC stahovat. Jde mi o ten instantní přístup. Protože vyfotit, pak se přepnout do galerie nebo souborového manažera, označit fotky, klikat na sdílet a teprve to někam poslat, to je v mém případě pomalé a zdržující.

Neznáte tedy něco instant? Díky

dufko
Droid
Reputace: 56
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10

Re: Hledám app se specifickým přístupem k instant sharing

Příspěvek od dufko » sob 23. kvě 2020 21:03:29

Toto predsa vedia obyčajné Google fotky.

Autor tohoto vlákna
VladoCZ
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy SII

Příspěvek od VladoCZ » sob 23. kvě 2020 21:37:51

Opravdu? Nastavení, jaké popisuju, že potřebuju, jsem tam nenašel. Je tam zálohování, to je cloud googlu, je tam partnerský účet, to také je něco jiného. Možnost zálohovat do do místní do místního síťového uložiště jsem nenašel.

Můžeš mi to rozvést, kde bych to tedy našel?

dufko
Droid
Reputace: 56
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10

Příspěvek od dufko » sob 23. kvě 2020 22:03:14

VladoCZ píše:Jde mi o ten instantní přístup. Protože vyfotit, pak se přepnout do galerie nebo souborového manažera, označit fotky, klikat na sdílet a teprve to někam poslat, to je v mém případě pomalé a zdržující.

Neznáte tedy něco instant? Díky
No lokálna sieť tam nie je, ale instantný prístup áno. Teda urobíš fotku a vie ísť hneď na cloud, otvoríš Pc, notebook, druhý mobil, tablet, tá fotka je na všetkých zariadeniach... Bez potreby ďalších krokov.... Predpokladal som že instantné a jednoduché riešenie dostane prednosť.

A ak vyslovene trváš na lokálnej sieti, tak pozri aplikáciu folder sync, tam vieš synchronizovať súbory/adresár cez FTP napríklad. Takže napríklad adresár camera vieš kopírovať do pc.

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“