PískovištěNemůžu se přihlásit do google účtu

Pískoviště slouží pro neúplné a nedostatečně specifikované dotazy, které přesto mají mít šanci na nějakou odpověď. Pískoviště je jednou za čas promazáno.

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
TerezaVeverka
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 03. črc 2020 13:23:58
Tablet: Acer Iconia One 10 HD 32GB

Nemůžu se přihlásit do google účtu

Příspěvek od TerezaVeverka »

Zdravím,
ze všech zařízení se přihlásím do svýho google účtu, jen na tabletu to nejde: Je nám líto, ale něco se pokazilo. Takže teď je mi ten tablet k ničemu.
Nějakou dobu jsem ho nepoužívala, zapomněla jsem gesto. Resetovala jsem ho do továrního nastavení.
Nějakou dobu před tím než jsem ten tablet resetovala, jsem si měnila heslo ke google účtu. Napadlo mě jestli to, že mě to nechce pustit do toho účtu, nemá něco společnýho se změnou toho hesla, ale to je asi blbost. Budu s tím muset do servisu nebo je i jiný řešení? Chci dodat, že problém určitě neni v tom, že bych zadávala špatný přihlašovací údaje.
Děkuju předem za rady.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Nemůžu se přihlásit do google účtu

Příspěvek od LivArt »

Nejdřív bych zkusil ten účet odebrat a znova přidat. A taky aktualizovat služby google play z apk.
TerezaVeverka
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 03. črc 2020 13:23:58
Tablet: Acer Iconia One 10 HD 32GB

Re: Nemůžu se přihlásit do google účtu

Příspěvek od TerezaVeverka »

LivArt píše: pát 03. črc 2020 16:11:42 Nejdřív bych zkusil ten účet odebrat a znova přidat. A taky aktualizovat služby google play z apk.
Dobrá, zkusím.
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Nemůžu se přihlásit do google účtu

Příspěvek od policak »

Co je to za tablet, jaká je v něm verze Androidu? Zkus vytvořit nový účet. Pokud to půjde, nech proběhnout aktualizace Google aplikací a pak přidej svůj účet, který tam chceš mít. Už by to mělo jít.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Odpovědět

Zpět na „Pískoviště“