Samsung Galaxy S7 - obecná diskuzePřehřívání při aktivaci dat či wifi

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
agas7
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Active
Kontaktovat uživatele:

Přehřívání při aktivaci dat či wifi

Příspěvek od agas7 » úte 07. črc 2020 12:15:15

Dobrý den,

mám prosbu o pomoc s následujícím problémem. Můj telefon Samsung S7, který mi po několik let velmi dobře sloužil, se mi před několika dny začal extrémně zahřívat, a tudíž také velmi rychle vybíjet (např. ze 100 % na 0 % za cca 4 hodiny, a to bez telefonování a bez zapnuté GPSky). Později jsem zjistil, že se to děje jen a pouze tehdy, když jsou zapnutá data nebo je-li zapnutá wifi. Když obojí vypnu, telefon se velmi rychle ochladí a přestane se vybíjet. Jakmile zapnu data nebo wifi, ANIŽ BYCH PAK COKOLI STAHOVAL NEBO BROUZDAL PO INTERNETU, telefon se ihned začne zahřívat a vybíjet. Po restartu je to stále totéž. Telefon je takto sice pro běžné volání či SMSkování použitelný, ale chci-li používat data, lze to jen na velmi omezenou dobu. I po připojení na nabíječku se pak telefon vybíjí rychleji, než se stačí nabíjet. Zatím se mi nechce jej uvádět do továrního nastavení, protože nevím, zda by to pomohlo a nechce se mi pak to celé zase nastavovat a instalovat aplikace. Pokud by to ale mělo pomoci, půjdu i do toho. Rád bych tedy požádal o radu, jak v této situaci nejlépe postupovat.

Díky, Petr

PS: Poctivě jsem hledal témata s klíčovým slovem "přehřívání", ale nikde jsem na podobný problém (tj. přehřívání závislé na zapnutých datech) nenarazil.

policak
Droid
Reputace: 68
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7

Re: Přehřívání při aktivaci dat či wifi

Příspěvek od policak » úte 07. črc 2020 12:25:34

Nastavení - Připojení - Použití dat. Podívej se, jestli ti nějaká aplikace extrémně nepřenáší data. Měřáky jsou oddělené pro mobilní data a wifi, zkontroluj oba.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S7 - obecná diskuze“