Multimediální centra + mini pcEvolveo Multimedia Box M8 - půjde iVysílání, Prima Play a Seznam TV?

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Mr.Voza
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3 mini
Tablet: Ainol Novo 10 Hero

Evolveo Multimedia Box M8 - půjde iVysílání, Prima Play a Seznam TV?

Příspěvek od Mr.Voza » čtv 17. zář 2020 8:17:39

Ahoj všem,

Máte někdo androidí krabičku Evolveo Multimedia Box M8? Youtube beru jako samozřejmost, ale potřeboval bych vědět, jestli do ní půjde nainstalovat iVysílání ČT, Prima Play a Seznam TV.

Pořídil jsem si totiž místo už zastaralýho Android TV boxu (už byl nepoužitelně pomalej) novej Xiaomi Mi Box S a možnost doinstalování těhlech aplikací jsem bral jako samozřejmost. K mýmu nemilýmu překvapení ale zrovna iVysílání a Prima Play tenhle Mi Box S nepodporuje, takže ho budu vracet a před koupí něčeho dalšího se potřebuju ujistit, že to tyhle aplikace bude umět.

Předem díky za reakce.

HTC Wildfire S - můj první Android. Buďte prosím k mým lamerskym dotazům schovívaví - teprve se s tím učím :oops:
Samsung Galaxy S3 mini - už by to skoro chtělo něco novýho ;-)
Lenovo K5 Plus - už teď toho lituju :x

xanthor
Kyborg
Reputace: 85
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Evolveo Multimedia Box M8 - půjde iVysílání, Prima Play a Seznam TV?

Příspěvek od xanthor » čtv 17. zář 2020 11:30:33

Pokud ty aplikace nemají Android TV variantu, tak oficiální podporu nebude mít žádný Android box (ať už je tam Android TV nebo "mobilní" Android). Neoficiálně na Android TV zařízení můžeš nainstalovat apk i pro mobil, jen si ho musíš stáhnout odjinud. Nedá se použít Chromecast protokol, který Android TV zařízení typicky mají?

Odpovědět

Zpět na „Multimediální centra + mini pc“