Ostatní telefony SamsungGalaxy A40, Chtěl bych vrátit na XEZ.

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Vít
Nové Androidě
Reputace: -1
Typ mobilu / ROM: Galaxy j5 2017 / TMZ
Mobil 2 / ROM: Galaxy A40

Galaxy A40, Chtěl bych vrátit na XEZ.

Příspěvek od Vít » stř 28. říj 2020 13:12:53

Ahoj, před půl rokem jsem potřeboval oživit A40, nic hloupějšího mě nenapadlo než navštívit O2 prodejnu. Vše bylo zavřené kvůli korona sráči. Tak mi do A40 nahráli brand. Docela mě začalo štvát jak pozdě chodí aktualizace systému. To že se telefon zapne a vypne s animací mi je celkem jedno, beru to jako ozdobičku. Když bych to dělal tak je mi jasné že potřebuji Odin a přehrát jiný FW, ale tuším že budu potřebovat i Samkey. Našel jsem jen multi CSC Rom. Má to smysl kvůli cca měsíčnímu čekámí na aktualizaci vracet do telefonu XEZ ?

Gaston99
Droid
Reputace: 227
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S8+
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: Galaxy A40, Chtěl bych vrátit na XEZ.

Příspěvek od Gaston99 » stř 28. říj 2020 16:22:21

Sám musíš vědět, jestli to pro tebe má smysl... Za mě je to zbytečné, jelikož u těchto nižších řad aktualizace nechodí zase tak často, aby tě to muselo trápit...

Můžeš se podívat kdy vycházely aktualizace pro XEZ a pro O2C...

Autor tohoto vlákna
Vít
Nové Androidě
Reputace: -1
Typ mobilu / ROM: Galaxy j5 2017 / TMZ
Mobil 2 / ROM: Galaxy A40

Re: Galaxy A40, Chtěl bych vrátit na XEZ.

Příspěvek od Vít » stř 28. říj 2020 18:04:41

Právě aktualizace chodí často. Řekněme co měsíc. Dříve má aktualizaci XEZ a O2C cca o měsíc později. Když budou aktualizace pro O2C natahovat ještě více tak si vrátim do A40 XEZ. Docela jsem spokojený i s O2C, kromě animace při zapnutí není systém nějak poznamenaný nějakou aplikací co nejde smazat. Ještě tedy přednastavená tapeta od O2 místo tapet od samsungu ale změnit jde. Za tohle mají u mě malé plus. Nesnáším aplikace které jsou mi na nic a nejdou vypnout nebo odinstalovat, dělá to třeba Vodafone.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Samsung“