Aréna telefonůNová hračka do konce roku

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ttominoo
Nové Androidě
Reputace: 0

Nová hračka do konce roku

Příspěvek od ttominoo » úte 17. lis 2020 18:07:52

Ahoj všem,
pokukuju po novém mobilu na který nepospíchám. Současný telefon Honor 10 poprvé mě na tlf rupnul display po pádu na dlažbu, začíná blbnout a opravovat ho asi nechci a chtěl bych něco novějšího, takže určitě si chci polepšit. Mám nějaké požadavky ať už reálné či nereálné a potřebuji aby mě zdejší znalci doporučili. Tak Vám předem děkuji

Maximální rozpočet: kolem 8 000,- do 10 asi v pohodě a za 12 000 by to muselo stát za to.

Místo nákupu: V ČR e-shopu, možná prodejně pokud bude nějaká mít možnost otevřeno. Každopádně chci mít klasicky záruku.

Předpokládané využití zařízení: Pracovně i soukromě. Pracovně: Foťák na focení od budov, vnitřku budov, technické dokumentace atd. Honor 10 zvládá dobře. Osobně: prohlížení internetu, občas nějaká hra, opět co hraji zvládá Honor v pohodě

Požadavek na značku: Jediný co nechci asi Huawei a nemožnost služeb google. Spousta aplikací co využívám není v app galery(nebo jak se jim to jmenuje)a nechci ztrácet čas nějakým dodatečným stahováním.

Mnou navrhované modely: Realme 7 pro, XIAOMI POCO X3 NFC, Xiamoni Mi 10 Lite

pokud jste došli až jsem tak Vám díky a teď přichází moje speciální požadavky. telefon používám celý den a dost hodně. Jedu v autě zapnutý blkuetooth (hudba, hovory), v práci hovory fotky, co mě přijde email odpovědět, nafotit atd. V obchodě používám NFC(Musí být) a když jdu do bankovnictví, tak jedině OTISK, teď mám pod displejem a vyhovuje mě to asi víc než na boku(asi je to zvyk), zkrátka tohle všechno by měl telefon zvládnout na baterku, jsem zvyknutý každou noc nabíjet.
Nechci nic extra velkého, ale to je dnes taky složité, ale co mě dost vadí když je telefon těžký v ruce, měl jsem možnost vyzkoušet Redmi Note 9 pro a už to bylo fakt znát.
Je toho hodně a jak už jsem zmínil, některý věci asi nebude reálný splnit. úplně na telefon nepospíchám, koupím klidně až po Vánocích, takže může něco slevit a já můžu aspoň sledovat ceny, případně se může chystat nějaká fakt pecka a já o ní nevím.
Díky všem

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“