Obecně o Android hodinkáchSamsung Galaxy Watch 3-LTE versus Samsung Galaxy Watch 3-Wi-fi/Bluetooth

Moderátor: Libb

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
karbanatek
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note9

Samsung Galaxy Watch 3-LTE versus Samsung Galaxy Watch 3-Wi-fi/Bluetooth

Příspěvek od karbanatek » pát 15. led 2021 14:42:58

Dobrý den,prosím pěkně chci si koupit tyto hodinky,sice vlastním Samsunng Galaxy Watch Active2,ale chci si koupit Watch3,jenom se rozmýšlím je už koupit s LTE, a nebo zda by stačili ty Wi-Fi/Bluetooth,mám v tom trochu guláš něco málo o tom vím ale ne zase tolik abych věděl pro jaké se rozhodnout,i když je tam také cenový rozdíl o který až tak nejde,vysvětlí prosím někdo pro jaké bych se měl rozhodnout,také by mě zajímalo pokud koupím hodinky LTE zda bude nutné mít v nich nějakou e-simku,a nebo zda se mužou používat jenom přes Wi-Fi/bluetooth,a do budoucna třeba použít v nich e-simku,budu rád když mě někdo poradí a zároveň vysvětlí,moc děkuju za pomoc.Luboš

Gaston99
Droid
Reputace: 228
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S8+
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+
Tablet 2 / ROM: SAMSUNG Galaxy Watch3 (45 mm)

Re: Samsung Galaxy Watch 3-LTE versus Samsung Galaxy Watch 3-Wi-fi/Bluetooth

Příspěvek od Gaston99 » pát 15. led 2021 17:02:50

LTE verzi využijí spíš lidé při sportování (třeba při běhání), kteří sebou nechtějí všude tahat mobil a zároveň chtějí být dostupní. Kdyby šlo používat jedno telefonní číslo na mobilu i na hodinách zároveň bylo by to super, ale takhle si musíš koupit novou kartu a platit dvě čísla. Jinak LTE verzi můžeš používat stejně jako obyčejné Watch3 přes Wi-Fi / Bluetooth bez eSIM. Pokud jsi zvyklý sebou všude brát mobil, pak ti zřejmě budou stačit obyčejné Watch3...

Autor tohoto vlákna
karbanatek
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note9

Re: Samsung Galaxy Watch 3-LTE versus Samsung Galaxy Watch 3-Wi-fi/Bluetooth

Příspěvek od karbanatek » pát 15. led 2021 17:57:03

Moc děkuju za odpověď,myslel jsem si to že to nějak tak bude,tak že jsem se rozhodl pro hodinky bez LTE.

Odpovědět

Zpět na „Obecně o Android hodinkách“