Samsung Galaxy S10 - Obecná diskuzeRozdělená obrazovka: jak změnit aplikaci kteréhokoli okna po počátečním spuštění?

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
PacoBelan
Nové Androidě
Reputace: 0

Rozdělená obrazovka: jak změnit aplikaci kteréhokoli okna po počátečním spuštění?

Příspěvek od PacoBelan » stř 09. čer 2021 5:27:05

Dobrý den - jsem častým uživatelem funkce multitaskingu rozdělené obrazovky S10. Ale nemohu přijít na to, jak udělat něco, co by mělo být zřejmé.

Jakmile spustím rozdělenou obrazovku s aplikací A nahoře a aplikací B dole, jak mohu změnit aplikaci B na aplikaci C při zachování aplikace A na horní obrazovce?

Když stisknu tlačítko Domů pro návrat na domovskou obrazovku a vyberu jinou aplikaci, jednoduše načte tuto aplikaci na celou obrazovku při zachování rozdělené obrazovky A / B v mém seznamu Nedávné aplikace (tlačítko |||).

Děkuju!

Papooch
Androiďák!
Reputace: 33
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Re: Rozdělená obrazovka: jak změnit aplikaci kteréhokoli okna po počátečním spuštění?

Příspěvek od Papooch » pon 14. čer 2021 8:26:33

To by mě osobně taky zajímalo... Přešel jsem z S5 kde by android 7 a tohle fungovalo přesně jak říkáš - vyberu první aplikaci, pak druhou a při zmáčknutí tlačítka pro přepínání aplikací můžu přepínat tu druhou aplikaci, přičemž první zůstává stejná.

Tady to vypadá, že si prostě slepíš dvě aplikace k sobě a v menu přepínání aplikací se tváří jako jedna... Taky mi to nepřijde moc ergonomické.
Na poděkování slouží palec u příspěvku

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S10 - Obecná diskuze“