Aréna telefonůNáhrada za Xiaomi Redmi Note 8 pro

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
lokoj
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 Lite

Náhrada za Xiaomi Redmi Note 8 pro

Příspěvek od lokoj » stř 28. črc 2021 18:33:38

Ahoj,
rozbil jsem si trochu displej u svého skoro 2 roky starého telefonu. Není to vážné, ale prasklina mě štve. Neměl jsem úplně v pránu ho měnit, ale opravovat ho už se nevyplatí, takže hledám náhradu.

Co mě štvalo: nevím, jestli to bylo od začátku, ale telefon měl slabé vibrace. V kapse necitelné. Takže byly k ničemu.

Koukal jsem na nové Xiaomi a na diskusní fóra a tam si lidí také stěžují na slabé vibrace. Takže z toho důvodu asi vylučuji značku Xiaomi. Ale nevím no :-)

Telefon mám na práci, hry nehraji, neřeším, jestli to má zastaralý procesor nebo cokoliv jiného. Tak nějak je mi fuk 5G. Xiaomi Redmi Note 8 pro mi plně dostačoval na věci, které s telefonem dělám.

Lepší foťák je plus.

Můj max limit je 6000 Kč.

Koukal jsem vlastně jen na Motorola moto G 5G a nějaké Realme 7.

Takže by mě zajímali vaše rady, co by bylo podle vás dobré. Nebo jestli se vyplatí na něco počkat?

Brnkám si na Ukulele

Mirda86
Moderátor
Reputace: 292
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: Náhrada za Xiaomi Redmi Note 8 pro

Příspěvek od Mirda86 » stř 28. črc 2021 20:39:05

Mrkni na ty Realme a Poca v recenzich od techareny...on casto zminuje i kvalitu vibraci jako jeden z mala.

Autor tohoto vlákna
lokoj
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 Lite

Re: Náhrada za Xiaomi Redmi Note 8 pro

Příspěvek od lokoj » stř 28. črc 2021 21:19:01

Ten Realme 7 a Poco X3? Mě to obojí přijde jak od Xiaomi. Copak vibrace asi půjdou testnout v obchodě, ale spíš si myslím, že ty slabé vibrace jsou vinou nějakého updatu, protože když zesílím vibrace při psaní tuším, tak jsou silnější než ty při zvonění.
Brnkám si na Ukulele

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“