PokecK jakému operátorovi jít?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Speedhack
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Honor 7

K jakému operátorovi jít?

Příspěvek od Speedhack » úte 14. zář 2021 12:31:01

Zdravím,
odjakživa jsem u O2 tarif pro mladé 5GB. Narovinu řeknu, že nikdy problém Brno,Praha,Olomouc vždy data na plnou rychlost i v zapadákově, ale občas to někde vypadlo na pár sekund tj jasný, nikdy jsem nemusel řešit cenu, ale teď to řeším protože chci spojit 4 čísla. Dostal jsem nabídku u O2 i u VF. VF má mnohem lepší nabídku 60GB na rozdělení takže bych rozdělil 25GB a 25GB pro nás s přítelkyní a zbytek nechal rodičům, oni data nepotřebují. Jenže 25GB možná ani nespotřebuji. Cena u VF je perfektní..pod 1500kč. Standardně neomezené sms a volání.

Takže co vzít? Co ty výpadky u VF.. chápu, že každý operátor má někde díry když se bavíme o pokrytí. Co byste si vzali? Bojím se přejít..u o2 už takovou nabídku nedostanu pokud přejdu k VF. Lidi se stěžují na o2 i na vodafone takže to si člověk nevybere no :D .

Koukal jsem na testy pokrytí a vodafone vítězí. Bohužel u o2 nedokážou nabídnout tolik za takovou cenu, ale pořád se tam dá domluvit rozumná cena.

Mirda86
Moderátor
Reputace: 293
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: K jakému operátorovi jít?

Příspěvek od Mirda86 » úte 14. zář 2021 12:59:26

Kup si predplacenku a uvidis. Na ty mapy se vykasli. Ja treba mam O2 a TM a mam vsude kde se nejcasteji pohybuji perfektni net. S VF absolutni tragedie. Ale jak rikas... jini to zas maji opacne. Zalezi na miste bydliste a prace. Urcite bych si to nejdriv overil v praxi nez zbytecne riskovat...

Edit: Promazano od OT mistniho trolla a jeho never ending story s pouzdrem na telefon...

Autor tohoto vlákna
Speedhack
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: K jakému operátorovi jít?

Příspěvek od Speedhack » stř 15. zář 2021 8:53:57

Díky moc Mirdo. Dám na tvoje slova. K VF bych šel jen z roho důvodu, že se s nima dá dobře domluvit a měl bych o 10GB více dat a později i neomezene data za supr cenu. Nakonec teda 1700kc u o2 za 4 čísla bez pevného netu.

Vodafone je nejlevnější to znamená i více zákazníků a větší vytížení sítě asi. Kamarádka má vodafone a bydlí celkem ve vesnici a v pohode i v okolí no :D, používá to jako plnohodnotný net, protože tam nemají pevný internet tak jede netflix, yt, vse.. Já se pohybuji teda jen v Brně. Takže nevím asi budu muset zůstat u o2.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“