Moto G - Obecná diskuzeMoto G8: zapomenuté heslo i Google účet.

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Arny_CZ
Nové Androidě

Moto G8: zapomenuté heslo i Google účet.

Příspěvek od Arny_CZ » pát 25. lis 2022 19:48:22

Zdravím všechny,
jaký je asi nejjednoduší postup, jak odblokovat telefon, do kterého dcera zapomněla vstupní heslo a nepamatuje si, ani heslo do Google účtu? Jedná so o Motorolu Moto G8 (Power). Dcera si jednoho večera změnila heslo a ráno si, už heslo nepamatovala. Tak jsem pomocí tlačítek provedl reset do továrního nastavení, že si vše obnoví ze zálohy z Google účtu. Jenže ona si nepamatuje, ani heslo do Google účtu a obnovení zapomenutého hesla na Google také nelze provést. Jsem právě na dceru docela naštvaný. Že si dcera nepamatuje heslo do Google účtu, to bych ještě pochopil: zřídila si jej loni, zadala do mobilu (ten si údaje samozřejmě pamatuje), takže od té doby nepotřebovala heslo do Google nikde zadávat. Ale že si večer změní heslo, které už ráno neví, tak to mě naštvalo. Moc Vám děkuji za nápady a zkušenosti.

Vít
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy A40
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S22

Re: Moto G8: zapomenuté heslo i Google účet.

Příspěvek od Vít » sob 26. lis 2022 13:33:55

Zdravím, doklad o koupi telefonu a navštivte servis MT, pokud jde o FRP.

Autor tohoto vlákna
Arny_CZ
Nové Androidě

Re: Moto G8: zapomenuté heslo i Google účet.

Příspěvek od Arny_CZ » sob 26. lis 2022 16:15:57

Tak problém vyřešen, telefon už je "funkční". :palec:
Jsou samozřejmě i jiné způsoby, jak telefon "oživit" a plně chápu, že třeba někdo věděl, jak na to, ale nemohl sem odpověď napsat. Mohlo by se jednat třeba o odcizený telefon a takto diskutující nemohou vědět, zda například někomu nepomáhají v nekalé činnosti.
Ale s čistým svědomím Vám tu chci napsat, že se nejednalo o žádnou "čórku", či něco podobného. Skutečně se jedná o mobil dcery, na který mám samozřejmě doklad a vše s jeho "zablokováním" proběhlo opravdu tak, ak jsem Vám psal hned v prvním příspěvku. :yes:
On ten mobil není, ani žádné "dělo", co by měl někdo zájem ukrást. :lol: Dcera ho ještě polepila třpytkami a pro jistotu "zkrášlila" lakem na nehty, takže by mi bylo docela trapné nosit takový mobil do servisu. :lol:
Ale, už jsem se poučil: dceři jsem zřídil nový Google účet, na který ji heslo neřeknu, protože ho stejně nepotřebuje. Google účet používá pouze kvůli zálohám a kvůli stahování aplikací z Google Play. A kdyby bylo někdy v budoucnu nutné telefon obnovit ze zálohy z Google účtu, tak mám jistotu, že heslo dcera nezmění a já si jej samozřejmě pamatovat budu. :DD

Odpovědět

Zpět na „Moto G - Obecná diskuze“