ZabezpečeníZaznamenávání přihlášení a používání telefonu

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jeff987
Nové Androidě

Zaznamenávání přihlášení a používání telefonu

Příspěvek od Jeff987 » stř 25. led 2023 5:50:00

Čau borci, obracím se na Vás s pikantním problémem. Mám přítelkyni která mě bezmezně ubezpečuje v tom že mi důvěřuje a že by mi nikdy nevlezla do telefonu, bohužel ale neříká pravdu což jsem zjistil z toho že po sobě občas neukidí a já potřebuju zjistit jak častá je její aktivita a co všechno mi na telefonu dělá, taky už ji s tím potřebuji konfrontovat protože jí ani náhodou nedávám důvod mi nedůvěřovat, takže mě to vždycky dost mrzí. Na telefon mi chodí když spím, já spím jako dřevo a ona má se spaním problémy, tak se nedivím že jí to občas láká.

Prosím nepotřebují slyšet o tom že jí dávám asi důvod a tak podobně, pokud máte s ženami dobré zkušenosti tak víte že někdy nedělají věci racionálně, ostatně jako muži :) heslo samozřejmě zná a jeho změna nepřichází v úvahu, používáme můj telefon často při společné činnosti, chci jen zjistit proč přesně mi tam leze a když to ne tak alespoň jak často se přihlásí.

Existuje nějaká aplikace která buďto zaznamenává přihlášení do telefonu potažmo přímo to co se v něm provádí za aktivitu? Za každou radu budu vděčný, ale prosím zůstaňme u těch rad ohledně mého dotazu :)

Jeff

šulda
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Re: Zaznamenávání přihlášení a používání telefonu

Příspěvek od šulda » stř 25. led 2023 7:45:22

Neposlechnu to poslední. Vztah má být o důvěře a toleranci, tohle žádná aplikace nevyřeší. Existují špiclovací app a není problém je najít.

ramon.dexter
Moderátor
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock

Re: Zaznamenávání přihlášení a používání telefonu

Příspěvek od ramon.dexter » stř 25. led 2023 12:14:52

No a co takhle zamek telefonu na heslo/otisk?
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“