Obecná diskuze o vývojiPříběh, jak jsem vydal aplikaci pro Android

Moderátor: mArtinko5MB

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Veaware
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 09. bře 2023 5:55:21

Příběh, jak jsem vydal aplikaci pro Android

Příspěvek od Veaware » čtv 09. bře 2023 6:00:04

Ahoj sousedé, zdravím z Polska!

Spíše název... :palec: Udělal jsem další pokus vyvinout a vydat aplikaci pro Android, protože jsem zvědavý, jestli je ještě možné vyhrát jackpot a získat kousek z trhu. Mohu říci, že je to těžké, protože Obchod Google Play je zaplaven aplikacemi a je obtížné získat organické stahování. Jaké máte zkušenosti kluci? Existuje nějaký trik, který vám pomůže získat větší návštěvnost?

Stručně řečeno, aplikace pomáhá:
Photos Map, aplikace, která vám umožní na mapě vidět, kde jste své fotografie pořídili! Aplikace vám pomůže geotagovat fotografie, seskupovat fotografie podle země nebo místa, vytvářet alba, prohlížet a upravovat EXIF metadata a mnoho dalšího. S Mapou fotografií můžete přistupovat a spravovat své fotografie z místních a cloudových úložišť.
Ujistil jsem se, že dodávám kvalitní aplikaci a nejprve jsem se zaměřil na to, abych uživatelům přinášel hodnotu. Vytvořil jsem také vstupní stránku, abych vybudoval důvěru uživatelů. Můj obchodní model je jednoduchý: aplikace nabízí 2týdenní zkušební období se všemi funkcemi zdarma, protože do aplikace nechci vkládat reklamy. Po skončení zkušebního období si uživatel musí zakoupit plnou verzi, aby mohl pokračovat v používání aplikace.

Byl bych vděčný, kdybyste mi mohli dát nějakou radu a upřímnou zpětnou vazbu k aplikaci.

Odkaz na aplikaci: https://play.google.com/store/apps/deta ... .photosmap


Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o vývoji“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů