Xiaomi Mi 10T Pro - obecná diskuzeXiaomi 10 - nabíjení

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Gladiator
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: pát 20. zář 2013 12:58:13
Typ mobilu / ROM: A660

Xiaomi 10 - nabíjení

Příspěvek od Gladiator » pon 11. zář 2023 10:38:53

Dobrý den!
Jsem vlastníkem Redmi 10 ( ani nevím, jestli je toto správné fórum pro něj, ale lepší jsem nenašel.. ), a jsem vcelku spokojený. Vcelku proto, že v době nabíjení se s mobilem nedá pracovat.
Během nabíjení hardware nebo software telefonu generuje náhodné znaky nebo doteky obrazovky, s pokud nezhasnu displej, telefon pořád imituje nějaké vstupy. Nejčastěji vyskakuje google hledač s množícími se křížky ("#"), ale zažil jsem už i jiné znaky, i "doteky" obrazovky.
Jen se chci zeptat jestli je to normální nebo typová "vlastnost" nebo vada mého telefonu.
Nepamatuji si ( nějak jsem to nesledoval ), jestli se takto chová už od samého začátku, nebo se to objevilo později... zkoušel jsem různé nabíječky, powerbanky, nabíjecí kabely, ale problém zůstává - je určitě v telefonu. Vypnul jsem v nastavení i hardwarové klávesnice a nepomohlo to,

Zažil někdo z vás toto chování ? Tablet, který mám, normálně při nabíjení používám... ale redmi si dělá při nabíjení co chce..

Děkuji.
G


Odpovědět

Zpět na „Xiaomi Mi 10T Pro - obecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host